Koraliki antyczne walec 13x9mm

NOWOŚĆ
Koraliki antyczne walec 13x9mm
EDYCJA LIMITOWANA
Koraliki antyczne walec 13x9mm
SKU KS0837
Wielkość dziurki ok. 1,8mm
Długość ok. 13mm
Szczegóły produktu
SKU KS0837
Jednostka sprzedaży opakowanie
Ilość w opakowaniu 10 szt.
Kolor multikolor
Materiał modelina
Kształt walec
Wielkość dziurki ok. 1,8mm
Długość ok. 13mm
Średnica ok. 9mm
Podmiot odpowiedzialny za produkt w UE TUER CORP A. Pełszyńska
46,74 zł
Cena za opakowanie
Ilość w opakowaniu: 10 szt.

Dostępność: średnia

Opis
Koraliki antyczne walec 13x9mm

Koraliki antyczne walec 13x9mm to dekoracyjne koraliki antyczne z modeliny dekoracyjnej, stworzone z myślą o bransoletkach, naszyjnikach i kolczykach handmade. Model w kolorze wielokolorowym wyróżnia się ozdobnym wyglądem i łatwo przyciąga uwagę w gotowej kompozycji. Produkt pochodzi z kolekcji limitowanej, dlatego dobrze sprawdzi się w projektach, które mają wyglądać mniej masowo i bardziej autorsko.

Koraliki antyczne mają dekoracyjny, stylizowany wygląd inspirowany biżuterią etniczną, orientalną lub vintage. Dobrze wyglądają w projektach, które mają być bardziej wyraziste, naturalne albo lekko postarzane.

Charakterystyka:
Rodzaj: koraliki antyczne
Materiał: modelina dekoracyjna
Kształt: walec
Rozmiar: 13x9mm
Kolor: multikolor

Dlaczego warto?
- Limitowany wzór do niepowtarzalnych projektów
- Wyrazisty element dekoracyjny do biżuterii handmade
- Łatwe łączenie z kamieniami naturalnymi, perłami, stalą i srebrem
- Dobre do projektów boho, vintage, etnicznych i artystycznych
- Pomagają szybko dodać kompozycji koloru oraz charakteru

Cechy szczególne:
- Kolekcja limitowana
- Ozdobny charakter typowy dla grupy: koraliki antyczne
- Podłużny kształt ładnie porządkuje kompozycję i dobrze wygląda jako rytmiczny element w naszyjnikach oraz bransoletkach.
- Podłużne koraliki z turkusowymi detalami i wykończeniem w kolorze antycznego złota wyróżniają się geometrycznym, orientalnym wzorem inspirowanym biżuterią tybetańską. Kontrastowe połączenie kolorów nadaje elementom wyrazisty charakter idealny do biżuterii boho, etnicznej i nowoczesnych projektów handmade.
- Dobrze widoczne kolory i dekoracyjne detale
- Możliwe niewielkie różnice między koralikami, typowe dla elementów ozdobnych

Zastosowanie:
- Bransoletki handmade
- Naszyjniki i chokery
- Kolczyki
- Zawieszki i ozdobne akcenty
- Biżuteria artystyczna, boho, etniczna i vintage

FAQ
Czym wyróżniają się koraliki antyczne?
Mają stylizowany, dekoracyjny wygląd inspirowany wzorami etnicznymi, orientalnymi lub vintage.
Czy koraliki mogą różnić się między sobą?
Tak, niewielkie różnice w układzie wzoru, kolorystyce lub detalach są naturalną cechą koralików dekoracyjnych.
Do jakiej biżuterii najlepiej pasują?
Sprawdzą się w bransoletkach, naszyjnikach, kolczykach, zawieszkach i projektach w stylu boho, vintage lub artystycznym.
Czy nadają się dla początkujących?
Tak, można je łatwo łączyć z gumką jubilerską, linką, sznurkiem, kamieniami, perłami i metalowymi półfabrykatami.
Dlaczego warto wybrać kolekcję limitowaną?
Limitowane wzory pozwalają tworzyć bardziej unikalne projekty i wyróżnić gotową biżuterię.

Uwaga!
Produkt przeznaczony do rękodzieła. Nie dla dzieci ani zwierząt.
*Uwaga!
Produkt przeznaczony do wykonywania rękodzieła w tym biżuterii i innych ozdób. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i zwierząt. Produkty nie jest przeznaczony do spożycia. Podczas używania produktu zalecamy stosowanie sprzętu ochronnego np. okularów ochronnych, rękawic. Produkt należy przechowywać poza zasięgiem dzieci oraz zwierząt domowych, a także stosować zgodnie z ich przeznaczeniem. Małe elementy drobne części stanowią zagrożenie uduszenia w przypadku połknięcia.
Czytaj więcej o bezpieczeństwie.