Kryształ górski zawieszka płaska łezka w okuciu 40mm

SKU KB0517
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Kolor różowy, złoty
Materiał kamień naturalny, stop metalu
Kształt łezka
Wielkość dziurki ok. 2mm
Szerokość 25-26mm
Wysokość 40-41mm
Podmiot odpowiedzialny za produkt w UE TUER CORP Anita Pełszyńska
ul. Gałczyńskiego 22/4
80-524 Gdańsk
office@labera.pl
12,30 zł
8,61 zł
Cena za sztukę
Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 9,84 zł

Dostępność: Średnio

Opis
Zawieszka z kryształu górskiego o kształcie płaskiej łezki w okuciu ze stopu metali w kolorze złotym. Dominujący kolor to różowy, miejscami przezroczysty lub półprzezroczysty. Kamienie posiadają mlecznoróżowe wrostki oraz przebarwienia.

Uwaga! Kamienie w okuciu są produktem wykonywanym w 100% ręcznie, dlatego też wymiary i kształty mogą odbiegać od podanych. Ponadto kamienie mogą się różnić między sobą rozmiarem/kształtem, odcieniem oraz szlifowaniem.



*Uwaga!
Produkt przeznaczony do wykonywania rękodzieła w tym biżuterii i innych ozdób. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i zwierząt. Produkt nie jest przeznaczony do spożycia. Podczas używania produktu zalecamy stosowanie sprzętu ochronnego np. okularów ochronnych, rękawic. Produkt należy przechowywać poza zasięgiem dzieci oraz zwierząt domowych, a także stosować zgodnie z ich przeznaczeniem. Małe elementy drobne części stanowią zagrożenie uduszenia w przypadku połknięcia.
Czytaj więcej o bezpieczeństwie.
Powiązane wpisy

Brak powiązanych wpisów