Zawieszka onyks koniczyna marokańska fasetowana w okuciu AG925 8,5mm

SKU PS6452A
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Kolor czarny, srebrny
Materiał kamień naturalny, srebro
Wielkość dziurki 1,2mm
Szerokość ok. 8,5-9mm (szerokość kamienia)
ok. 9-9,8mm (szerokość w okuciu)
Długość ok. 8,5-9mm (długość kamienia)
ok. 9-9,8mm (długość w okuciu)
Wysokość 13,3-13,8mm
Podmiot odpowiedzialny za produkt w UE TUER CORP Anita Pełszyńska
ul. Gałczyńskiego 22/4
80-524 Gdańsk
office@labera.pl
26,70 zł
Cena za sztukę

Dostępność: Dużo

Opis
Zawieszka z naturalnym kamieniem - onyks fasetowany w kształcie koniczynki marokańskiej, wykonana ze srebra, próby AG925. Dominujący kolor to czarny. Kamienie posiadają naturalnie powstałe wyżłobienia oraz wrostki.

*Uwaga! Zdjęcie jest zdjęciem poglądowym produktu. Zawieszka, w zależności od partii, sprzedawana bez lub z kółeczkiem zaciskowym/montażowym.

Uwaga! Kamienie w okuciu są produktem wykonywanym w 100% ręcznie, dlatego też wymiary i kształty mogą odbiegać od podanych. Ponadto kamienie mogą się różnić między sobą rozmiarem/kształtem, odcieniem oraz szlifowaniem. Oprawa może nie przylegać idealnie w każdym miejscu do kamienia w wyniku ręcznej pracy.

Czy wiesz, że…Srebro oraz srebro pozłacane, które nie jest rodowane, w naturalnych procesach może zmieniać kolor na ciemniejszy. Dzieję się tak ze względu na kilka czynników, o których możesz poczytać na naszym blogu Dlaczego srebro ciemnieje.

*Uwaga!
Produkt przeznaczony do wykonywania rękodzieła w tym biżuterii i innych ozdób. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i zwierząt. Produkty nie jest przeznaczony do spożycia. Podczas używania produktu zalecamy stosowanie sprzętu ochronnego np. okularów ochronnych, rękawic. Produkt należy przechowywać poza zasięgiem dzieci oraz zwierząt domowych, a także stosować zgodnie z ich przeznaczeniem. Małe elementy drobne części stanowią zagrożenie uduszenia w przypadku połknięcia.
Czytaj więcej o bezpieczeństwie.
Powiązane wpisy

Brak powiązanych wpisów